Bab-I Ali Medya: Biz Kimiz?

Çok Geçmiş Değil, Yakın Geçmiş Zamanlarda Gazeteler;
Bab-I Ali’de Yani Bugünkü Cağaloğlu Yokuşu’ndaydı.

O dönemlerde bab-ı ali gazeteleri yeni yeni plazalara taşınmaya başlamıştı. Yine aynı dönemlerde üniversiteler, hızla gazeteci yetiştiriyordu. Yetişen gazetecilerin hedefleri büyüktü. Ve Çetin Altan’lar, Deniz Som’lar, Mehmet Sucu’lar ve Oktay Verel ustalar hayattaydı. Bizler de işte o dönemlerde üniversiteden daha çok gazete kapılarında haber kaçmasın diye koşturan genç gazeteci adaylarıydık. O günlerde usta-çırak ilişkisi bitmemiş, bizler de çıraklığından memnun muhabirlerdik. İşte o dönem Bab-ı Ali Medyasını gören son gazeteciler de yine bizlerdik. Selam olsun o son kuşağa ve saygılar olsun büyük ustalara…

Yıllar geçti ve bizler meslekte 19. yılımızı devirmek üzereyken bir takım tecrübeler kazandık, ustalarımızı yitirdik, geçmişi geri çeviremedik. Baktık çok özledik o yılları ve medyayı… Aklımıza bir fikir geldi! Hemen hayata geçirdik, Bab-ı Ali’yi yeniden canlandıralım, öğrendiklerimizi yeni nesle aktaralım istedik. Ve genç gazeteci arkadaşlarımızla yeniden kan kazandık. Bab-ı Ali Medyasını kurduk.
Arkasından baktık bizim gazeteler gazete olmaktan çıktı. Ustalar bile haberini sosyal medyadan takip eder oldu. Bizler de dün gazetelerde yaptıklarımızı bugün sosyal medyada yapmaya başladık. Bu sefer de Social Bab-ı Ali’yi oluşturduk.

İletişim

Mutlu Müşterilerimiz

Mustafa Kemal Ulusu

Yazar / Eski TFF Başkanı

Bab-i Ali medya ile 2011 yılından beri kitap editörlüğü, basın danışmanlığı hizmetleri çerçevesinde çalışmalar yapmaktayız. Çalışmalarında disiplinli ve tecrübeli bir ekiptirler. Tekrar teşekkür ederim Bab-ı Ali Medya

Okan B.

Barbayani Restaurant – Bostancı

Babıali medya ile bir süredir çalışmaktayız. Kendileri tüm sosyal medya hesaplarımızı başarıyla yönetiyorlar. Kısa zamanda oldukça faydasını gördük. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Lale Belkıs

Sinema Sanatçısı

Uzun zamandır Aslıhan hanım ve ekibi Babıali Medya ile çalışıyoruz. Sosyal medya ve Basın danışmanlığı hizmetleri veriyorlar bize. Çok memnunuz kendilerinden. Bize kattığınız her şey için teşekkürler Babıali Medya Ekibi ..

Social Babıali

Sosyal Medya’da Güçlü Olmak İçin Hemen Başlayın!