Web Tasarım ve Yazılım

İhtiyaç ve Hedef Analizi Şart!
Tasarım için gerekli olan ön çalışmaları yapmadan işe başlamak, markanızı daha baştan çöpe atmanızı sağlar. O halde öncelikle genel olarak neyi amaçladığınıza, kendinizi nasıl ifade etmeniz gerektiğini saptamanız gerekmektedir. Bu karar aşamasında gerçekleştirdiğimiz stratejik planlama tablomuz ile birlikte doğru tasarıma karar veriyoruz.

Amaca Uygun Tasarım Yapıyoruz!
İlk aşamada belirlenmiş olan İhtiyaç ve Hedef Analizine bağlı kalarak, size özel yenilikçi tasarımınızı oluşturuyoruz. Bu tasarımı oluştururken gereksiz görüntü kirliliğinden kaçarak verim alabileceğimiz uygun materyalleri kullanıyoruz.

Optimizasyon ve Başarılı Tasarım Nasıl Olur?
Tasarımı beğeninize sunduktan sonra gerekliyse üzerinde kritikler yapıp en ideal hale getirip, profesyonelliğimizin bizlere sağladığı faydaları görelim.
Web yazılımı diğer hizmet alanlarımızla birlikte talep eden müşterilerimize sunuyoruz. Bunun dışında tek başına web yazılımı isteyen müşterilerimize de hizmet veriyoruz. Aynı zamanda var olan sitelere de yeniden düzenlemeler de gerçekleştiriyoruz.

Web Yazılım Nedir?
Web yazılımları, Web sitelerinin temelini oluşturan HTML işaretleme diline özellikler katmak için kullanılan yazılımlardır. Bu yazılımlar sayesinde web siteleri bir kişinin düzenlemesine ihtiyaç duyulmadan kendisini otomatik güncelleyebilir.

Social Bab-ı Ali olarak; Müşteri profiline uygun amacımızı belirleyip planlama yapıyor, ardından tasarım aşamasına geçip güncel web trendlerine uygun, firmayı en iyi şekilde yansıtan ve hedef kitleye hitap eden tasarımlar oluşturuyoruz. Görselliğinin yanında kullanıcıya istediği bilgiye kolay ulaşmasını sağlayan, firmanın iletmek istediği bilgiyi doğru bir şekilde aktaran tasarımlar hazırlıyoruz. Siteyi test aşamasından da geçirdikten sonra web sitesinin içerik çalışmalarını, seo çalışmalarını da yapılandırıyoruz.

Social Babıali

Sosyal Medya’da Güçlü Olmak İçin Hemen Başlayın!