Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Hizmeti Detayları

•Markanıza Ait Sosyal Medya Hizmeti Hesapların Revize Edilmesi & Online Hale Getirilmesi
•Sosyal Hesapların Hedef Kitle ile Doğrudan Buluşmasını Sağlayacak Mesajların Belirlenmesi
•Sosyal Hesaplarda Hedef Kitle ile Paylaşılacak İçeriklerin Üretimi, Yazım İşlemi
Sosyal Hesaplarda İçeriklerin Teşhis Edilen Doğru Saatlerde Paylaşımı
•Reel Yollardan Sosyal Medya Hizmeti HesapTrafiğinin Yukarı Çekilmesi ve Sayfa Like Sayısının Yükseltilmesi

Sosyal Medya Hizmeti işlemlerinde Hesapların Revize Edilmesi & Online Hale Getirilmesi: Facebook, Youtube, LinkedIN, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlarda yer alan markanıza ait hesapların yoksa oluşturulması işlemi gerçekleştirilir. Markanıza ait hesaplarınız online ise onların baştan revize işlemi yapılır.İyi yapılan bir sosyal medya yönetimi markanızı başarıya götürür.

Sosyal Hesapların Hedef Kitle ile Doğrudan Buluşmasını Sağlayacak Mesajların Belirlenmesi: Her marka, kişi veya kurumların sosyal ağlarda hedef kitlelerine ulaşmaları için belirli bir mesaj stratejisi bulunmaktadır. Bu strateji ile yola çıkarak hedeflenen kitlenin mesajı doğru alması için ne tür içerikler üretileceğini, ne tip görseller oluşturulacağının saptanması.

Sosyal Medya Hizmeti Kaliteli İçerik

Sosyal Hesaplarda Hedef Kitle ile Paylaşılacak İçeriklerin Üretimi, Yazımı & Görsel Oluşturma İşlemi: Yukarıda saydığımız tüm hedeflemeler ve stratejiler belirlendikten sonra sosyal medya stratejisti, markanızı anlatan, kimliğiniz çizgisinde içerikler oluşturur. Bunu da metin yazarı ve görsel yönetmen ile paylaşır. Tüm yazım ve grafikler ortaya çıktıktan sonra stratejist markanızın aylık veya haftalık içerik planını hazırlar ve bunu tarafınıza bir rapor ile sunar.

Sosyal Medya Hizmeti  işlemlerinde Hesaplarda İçeriklerin Teşhis Edilen Doğru Saatlerde Paylaşımı: Sosyal Medyada yer alan sosyal ağların hepsinin yüksek trafik aldığı ziyaretçi saati mevcuttur. Bu ziyaretçi saatlerinde paylaşılan içerikler, hedef kitleyi yakalamakta daha hızlı ilerlememizi sağlayacaktır. Bunun için ziyaretçi saatlerimiz sosyal medya stratejist arkadaşımız tarafından saptanır.

Sosyal Medya yönetimi emek isteyen, sürekli gelişim gösteren ve karşılığını bir süre sonra alabileceğiniz bir alan.Markaların sosyal medya yönetimi işini iyi bilen ve markayı iyi tanıyan sosyal medya uzmanları tarafından yapılmalıdır.Markanızı riske atmamak için bu hizmeti emin ellere teslim etmelisiniz.

Sosyal Medya yönetimi keyifle yapılan markaya katkısı tartışılmaz bir hizmettir.İşini seven değer veren sosyal medya ajansları sizleri mutlak başarıya götürür.Değişen dijital dünya hayatımızın büyük bir kısmına girmiş durumda.İnsanlar içinde bulunduğumuz süreçlerde dijital dünyaya hızlı bir uyum göstermekte ve herşeyin çözümünü dijital dünyada aramakta.Alışveriş, bilgi ve eğitim artık dijital dünyadan sağlanmakta.Hepimizin elinde kocaman bir dünya var ve markanız için  doğru yaklaşımlar sizi olmanız gereken zirveye taşıyacaktır.

Sosyal Medyada Reklam Yönetimi Nedir?

Tüm bu hizmetlerin dışında sosyal hesaplarınıza ait reklamlarınızın yönetimi de tarafımızdan yapılmaktadır. Danışmanlık hizmeti ve yönetim bize aittir. Reklam bütçesini marka ayrıca belirlemektedir. Burada verilen sosyal medya hizmeti sadece danışmanlık ve yönetimdir.
Facebook & Instagram Reklamları: Gerek marka bilinirliğimizi arttırmak gerekse sayfa beğeni sayımızı arttırmak adına, facebook instagram,flyer ve sponsorlu gönderi reklamları kullanılır. Bunun için aşağıdaki hedeflemeleri kullanacağız : 1. Cinsiyet + Yaş grubu 2. Rakipleri beğenenlere reklam gösterilecek (Örneğin babycool ) 3. İlgi alanı bebek, baskı, yenidoğan, hediye, kişiye özel tasarım, kadın, anne, baba gibi çevrelere gösterilecek. Bu alan marka sahibinin onayı ile tanımlanır.

Social Babıali

Sosyal Medya’da Güçlü Olmak İçin Hemen Başlayın!